Kup bilet Cennik

Wpływ na relaks

Masz swój wpływ na jeszcze więcej relaksu!

  Na urlop, weekend, dłuższą wycieczkę, byle z dala od codzienności i obowiązków, zaplanuj swój wolny czas na relaks. Wypoczynek blisko przyrody, w otoczeniu malowniczej zieleni, niezwyczajne chwile spędzone na ulubionych atrakcjach, które łączy naturalna, górska woda.

 Jedną z tych przyjemności jest spływ  na tratwie z flisakami przełomem Dunajca. Podziwiasz krajobraz Pienin z wyjątkowej perspektywy. Spływ rozpoczynasz w Sromowcach Wyżnych, jest to przystań początkowa. Wybierasz stację docelową i tym samym decydujesz jak długo będzie trwał Twój spływ. Jeśli zdecydujesz się wysiąść w Szczawnicy, przepłyniesz 18 km, natomiast jeśli wysiądziesz w Krościenku pokonasz dystans około 23 km. Wraz z nurtem rzeki zachwyci Cię widok skał, lasów i górskich szczytów Pienińskiego Parku Narodowego. Pod przewodnictwem doświadczonych górali pokonasz różnicę poziomu wody wynoszącą aż 10 pięter (około 36 metrów). To właśnie flisacy zostaną niezapomnianymi, zaufanymi przewodnikami Twojej wyprawy w dół rzeki. Opowiedzą ciekawe i zabawne historie, które będziesz wspominał jeszcze długo po zakończonym spływie.

Pamiętaj o tym, że możesz wydłużyć relaks i przyjemność towarzyszące Twojej wycieczce, ponieważ wraz z biletem na spływ Dunajcem otrzymasz voucher, dzięki któremu kupisz bilet MAX aż na 7 godzin zabawy i wypoczynku w Termach BUKOVINA.

W jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie skorzystasz z prozdrowotnych właściwości wód termalnych, które są środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym, mają dobroczynny wpływ na ciało i ducha. W rozbudowanym kompleksie Term BUKOVINA składającym się z 20 basenów usytuowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu, zaczerpniesz relaksu w gorącej wodzie o temperaturze od 30 do 38°C. Wydobywana z głębi ziemi woda termalna zawiera cenne minerały, które poprawią Twoje krążenie, nawilżą skórę, złagodzą bóle głowy i mięśni, wzmocnią odporność.  Odprężysz się i odstresujesz m.in. w  basenach z hydromasażami i jacuzzi. Zjeżdżalnie, kaskady wodne w formie wodospadów, grota skalna czy „wodna huśtawka” zapewnią atrakcje dla całej rodziny. Dodatkowo skorzystasz z 12 saun, m.in. fińskiej, parowej i Lakonium, które zapewnią Ci chwile ciepłego rozluźnienia i duchowego wyciszenia.

Teraz możesz czerpać siłę i wytchnienie z dwóch źródeł blisko natury. Bilet Max możesz kupić w kasach Term BUKOVINA, do 3 dni od daty zakupu biletu na spływ. Kupując bilet Max należy okazać paragon potwierdzający zakup biletu na spływ Dunajcem.

Wpłyń na relaks, z flisakami do Term BUKOVINA!

 

Spływ Dunajcem:

Sromowce - Szczawnica
bilet normalny - 55,00 zł
bilet ulgowy - 29,00 zł
 
lub Sromowce - Krościenko
bilet normalny - 69,00 zł
bilet ulgowy - 36,00 zł
 
7h kąpieli w basenach Term BUKOVINA:
bilet MAX - 59,00 zł
bilet MAX ulgowy - 39,00 zł

 

Oferta ważna do 31.10.2019.

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz być informowany o aktualnych promocjach i atrakcjach Term Bukovina.

wyślij zapytanie

* pole wymagane

obraz na żywo
Pogoda w Bukowinie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij