Kup bilet Cennik

Atrakcje

W Termach BUKOVINA nie ma czasu na nudę! Sprawdź nasze propozycje aktywnego wypoczynku lub relaksu w rodzinnym gronie.

Aqua Aerobik

Bądź FIT dzięki wodnemu treningowi!
Aqua aerobik łączy w sobie zalety wysiłku kardio i siłowego. Wykorzystaj nasz różnorodny sprzęt sportowy, by zwiększyć siłę swoich mięśni i zapanować nad równowagą ciała. Popraw swój metabolizm, spal tkankę tłuszczową i uelastycznij skórę... A to wszystko bez obciążania stawów i kręgosłupa!

Ćwiczeniom towarzyszy energetyczna muzyka. Zawsze możesz liczyć na pomoc instruktora.

 

Zapraszamy o godzinach 11:00,15:00,18:00!

Dla dzieci

Nauka nurkowania

Co sobotę, w godzinach 14:00-16:00, nasi ratownicy uczą najmłodszych nurkowania. Przyprowadź dziecko do zewnętrznego basenu „Cepersko Płań” (lub w przypadku gorszej pogody – na główny basen wewnętrzny) i pozwól mu zostać nurkiem! Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie.

Seanse zapachowe

Poznaj wyjątkowy świat rytuałów zapachowych! Możesz wypróbować ich codziennie o 12:00, 14:00, 19:00 i 21:00 w „Łozpolonej Marynie” (sauna fińska 90°C).

Poczuj działanie inhalacyjne olejków eterycznych – dzięki seansom zapachowym w naturalny sposób oczyścisz górne drogi oddechowe i wzmocnisz zdrowie. To również doskonały sposób na relaks!

NOC BASENÓW

To cykliczne, klubowe show i największy wodny parkiet Europy, który wypełnia się licznymi atrakcjami . To 4 godziny wyśmienitej zabawy, ponad 2 000 000 litrów wody termalnej,
40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia. Oprawę wizualną wzbogacają pokazy tańca, wyrzutnie ognia i CO2 oraz efektowne projekcje na ekranach led.

Relację na żywo w RMF MAXXX  prowadzi Irek Jakubek,
na miejscu jest z nami ekipa 4FUN.TV.

Dołącz do najciekawszej imprezy klubowej na Podhalu!
Bilety: goo.gl/ANXh5A

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz być informowany o aktualnych promocjach i atrakcjach Term Bukovina.

wyślij zapytanie

* pole wymagane

obraz na żywo
Pogoda w Bukowinie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij