Kup bilet

Abonament 10 wejść

Marzysz o nieograniczonym dostępie do termalnych basenów, przyjemnym hydromasażu oraz odprężających saunach? Oto dla Ciebie idealne rozwiązanie - Bilet Abonamentowy do Term BUKOVINA.

Z wyjątkowym abonamentem na 10 wejść do Term BUKOVINA, masz szansę na przyjemność w korzystaniu z wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych basenów termalnych z hydroamsażami, strefy dla dzieci i młodzieży oraz jaccuzzi!  Bilet obejmuje 3 godziny relaksu i rozkoszy oraz jednorazowe wejście do strefy saun w każdej wizycie!

 

Wartość tego relaksu to nie tylko przyjemność, ale także dbałość o zdrowie i aktywny tryb życia. Regularne korzystanie z term przynosi wiele korzyści. Ciepła woda i atmosfera spokoju pozwalają na odprężenie i redukcję stresu. Wspomagają zdrowie serca i układu krążenia. Kąpiel termalna może poprawić jakość snu, oczyszcza skórę z toksyn i zanieczyszczeń, a także redukuje ból i napięcie mięśniowe. Dodatkowo, wzmacnia odporność organizmu. 

To doskonała okazja, aby podarować Sobie lub bliskiej osobie prezent, zapewniający zdrowie i niekończącą się przyjemność przez długi czas. 

 

Abonament obowiązuje w terminie obowiązywania cennika, co daje Ci swobodę korzystania z uroków Term BUKOVINA. 

Dodatkowo, jeśli skończą Ci się wejścia, nie martw się! Możesz łatwo doładować swoją kartę bezpośrednio w recepcji term, aby kontynuować swoją relaksacyjną przygodę.

 

Zapomnij o troskach i ciesz się nieograniczonym relaksem dzięki abonamentowi w Termach BUKOVINA! Wybierz swój pakiet i oddaj się rozkoszy w wyjątkowym miejscu pełnym ciepła i przyjemności.

 

Przydatne informacje:

  • Parking jest bezpłatny
  • Na miejscu znajduje się sklep z niezbędnymi akcesoriami do pływania
  • Abonament nie stanowi rezerwacji miejsca
  • Oferta abonamentowa dostępna wyłącznie w kasach na miejscu.

 

Pozostałe bilety

Newsletter

Chcesz wiedzieć wcześniej o naszych wydarzeniach, promocjach cenowych, ofertach specjalnych?

wyślij zapytanie

* pole wymagane

obraz na żywo
Pogoda w Bukowinie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij